Детальна програма автобусного туру зі Львова ТОП – 10 Великої України, які має побачити кожен українець:
День 1
08.00 виїзд зі Львова
12.30 оглядини Меджибозького замку-фортеці. (територію замку, його споруди, в т.ч. Лицарську вежу, музейні зали та етнографічну експозицію з фондів Вінницького краєзнавчого музею «Скарби Подільського краю» та «Музей пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Хмельниччині»)
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому Меджибіж – батьківщина хасидизму та місце паломництва хасидів з усього світу, легенду про «Білого лебедя» та історію про те, як княжна Олена захотіла літом покататися на санях по снігу, та чому історичне городище неподалік називається неукраїнським словом Ракочі.
14.00 перерва на обід
15.30 Летичів місто в якому жив та похований Устим Кармалюк. Під час відвідин оглядаємо комплекс домініканського монастиря та Летичівський замок збудований Я. Потоцьким у ХVI ст. Особливою повагою відзначається Образ Матері Божої Летичівської.
18.00 поселення в готель, вечеря
19.30 вечірня екскурсія Вінницею «Мури» – залишки середньовічного комплексу захисних споруд для єзуїтського і домініканського монастирів,дерев’яне диво початку XVІІІ століття – церкви Миколи (1746 р.) і Юрія (1726 р.), комплекс монастирських будівель ХVІІ-XVІІІ ст., культові споруди ХVІ-ХІХ ст., пожежна башта, центральні площі, набережна.
21.30 танцюючий фонтан зі світлом та лазерним шоу на реконструйованій набережній у Вінниці біля кондитерської фабрики Roshen.
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: історію створення найунікальнішої гідротехнічної споруди. Фонтан на воді був відкритий в 2011 році, висота струменя 70 метрів, фронтальний розліт 140 метрів, а розміри проекційного екрану 16 на 140 метрів. Сам фонтан змонтований на плавучій платформі довжини 95 метрів. За світлові ефекти відповідають 560 ліхтарів і лазерних променів. Щовечора проводиться шоу води і світла за трьома програмами.
День 2
07.30 сніданок
10.00 екскурсія Національним дендрологічним парком „Софіївка”
Національний дендрологічний парк „Софіївка” – одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст. Парк розкинувся на площі майже 180 га на узбіччі старовинного міста Умань Черкаської області.
Парк прикрашають штучні скелі (Левкадська Тарпейська й н..), гроти (Венери, „Горішок”, „Страху і сумнівів” та н..), павільйони (Флори, Рожевий), альтанки, скульптури.
Завдяки компонуванню різних дерев’яних порід, поєднанню їх з водоймами, скелями й архітектурними спорудами, створено види й перспективи різних планів – Головна алея, Англійський парк, Єлисейські поля та інші.
Старовинні алеї парку пам’ятають багатьох своїх відомих гостей – тут колись черпали своє натхнення Тарас Шевченко, Іван Котляревський, Володимир Сосюра, Максим Рильський, Олександр Пушкін…
Сьогодні, окрім екскурсій парком та музеєм, можна покататися на човні підземною річкою або на катамарані, проїхатися верхи або у кареті, у зимовий період – на лижах чи санчатах.
Туристичний сезон в Умані триває протягом усього року.
Ідеальна пора року для візиту сюди – або навесні, під час цвітіння, або золотою осінню, коли дерева одягаються у кольорові барви.
У парку навіть зберігся дуб, віком біля 400 років, – німий свідок багатьох подій, що відбувалися у цих місцях. За народними переказами, саме під цим дубом збиралися на наради з козаками легендарні українські ватажки Максим Залізняк та Іван Гонта.
Головна композиційна вісь парку проходить по річищу Кам’янки, де споруджено ряд штучних басейнів та ставів: Верхній став (понад 8 га), Нижній став (близько 1,5 га), водоспади (один з них 14 м висотою), шлюзи, каскади, підземну ріку Ахеронт (завдовжки 224 м), водограї (найбільший до 20 м) тощо.
13.30 обід
15.30 Буцький каньйон державна комплексна пам’ятка природи місцевого значення, розташована на скелястих берегах річки Гірський Тікич в селищі Буки, звідка й назва. Він досить глибокий, але водночас вузький – максимальна глибина каньйону сягає 20 метрів, а ширина коливається в межах 20-40 метрів.
19.30 поселення в готель, вечеря
День 3
08.00 сніданок
09.00 Батьківщина Тараса Шевченка в Моринцях. Огляд чумацької хати, могили матері Кобзаря, музею
13.30 обід
14.30 Урочище Холодний Яр. Поблизу селища Буда розташовується листяний ліс порізаний ярами. Посеред лісу розташовується Мотриненський монастир та 1100 літній дуб Максима Залізняка.
16.00 Свято-Ільїнська церква с. Суботів. Родинний маєток Б. Хмельницького і його родинна усипальниця. Церква зображення на банкноті номіналом 5 гривень.
17.30 екскурсія містом Чигирин, підйом на Богданову гору.
20.00 поселення в готель, вечеря.
День 4
07.00 сніданок
10.30 екскурсія м. Полтава. Десь на цьому місці і побачив князь Ігор Святославович в 1174 році під час походу на половців наших далеких предків. І тоді ж вперше в історії, під назвою Лтава, згадується наше місто у відомому Іпатівському літописі. На цьому місці була побудована древня фортеця, оточена дерев’яними валами з вежами, бастіонами, гарматами та системою потайних підземних ходів, де базувався Полтавський полк.
Зараз на місці старовинного городища красується комплекс Успенського собору з дзвіницею, на третьому ярусі якої, колись знаходиться славетний дзвін Кизи-Кермен. Ви станете гостями в садибі видатного українського письменника І. П. Котляревського. Саме в цих стінах народилися бравий Еней, красуня Наталка, Москаль – чарівник. Біла альтанка. Під час шведської облоги тут стояла укріплена сторожова вежа, тепер звідси відкривається велична панорама міста, височіє відновлена Подільська вежа, нагадує про головну національну страву – пам’ятник галушці.
Губернський центр. Кругла площа – серце Полтави під крилами орла! Єдиний на Україні архітектурний комплекс 19 ст. в стилі класицизму. Адміністративний центр, монумент Слави, підземний комплекс «Злато –місто» з сувенірними крамничками.
Основною окрасою монастиря являється величний Хрестовоздвиженський собор, збудований в стилі українського бароко. Всередині собор прикрашає унікальний іконостас з витонченою різьбою та вшанована чудотворна ікона Богородиці.
13.00 обід
15.00«Національний музей-заповідник гончарства» Опішні.
( в програму входить: екскурсія + майстер – клас з гончарства + відвідування музеїв – садиб відомих гончарів). Ви зможете дізнатися про історію, традиції цього древнього промислу, спробувати себе у ролі гончара. Великий вибір виробів з кераміки Вас чекає спеціалізованій ярмарці.
17.00 Козацький селище В. Будища. Стало всесвітньо відомим завдяки зйомки фільму
«Соняшники» за участю Софії Лорен. А зараз і Ви зможете проявити свій акторський талант, ставши учасником театралізованого весілля в національному стилі під час відвідування єдиного в світі
“Музею українського весілля.”
18.00 Диканька. Так, це те саме таємниче і колоритне, завдяки творчості Миколи Гоголя.Селище, де знаходиться «аномальний» хутір, де красуються Миколаївська та Троїцька церкви, де колись вражав своєю красою і досконалістю палац В.П.Кочубея. З бажаючими поділяться своїми секретами вікові дуби, оспівані О.Пушкін у поемі «Полтава», можливо саме Вам дуби повідають історію про дивні відносини юної красуні Мотрі Кочубей та літнього Івана Мазепи.
19.00 нічний переїзд до Львова
08.00 прибуття до Львова
Вартість: 4850 грн./особа
У вартість входить: автобусний та екскурсійний супровід, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання в готелях 3٭ 3 ночі, сніданки, вхідні квитки до екскурсійних об’єктів, страхування під час подорожі.
6 – 30 зустріч групи на вокзалі в м.Полтава автобусом та гідом –екскурсоводом. 7-00-8-00 Почнемо подорож зі славною Диканькою. Так, це те саме таємниче і колоритне, завдяки творчості письменника селище, де знаходиться «аномальний» хутір, де красуються Миколаївська та Троїцька церкви, […]
День 1 23.00 збір біля школи, виїзд День 2 09.00 прибуття до Умані 09.30 екскурсія Національним дендрологічним парком „Софіївка” Національний дендрологічний парк „Софіївка” – одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст. Парк […]
Шукаєте гарний тур, щоб провести відпустку? А як Вам ідея подивитись разом з нами Тернопільщину? В турі: дегустації, незвідані замки, найкращі фортеці України, що очолили рейтинг “7 чудес України”: Кам’янець-Подільська та Хотинська, прогулянка пароплавом каньйоном Дністра, фотосети з видом на […]
Команда професійних істориків та мандрівників, закоханих в свою справу, захоплена красою та різноманіттям куточків України буде рада допомогти Вам відкрити для себе цю чудову країну!
Viber/Тел:
+(38)068-705-705-4
Телефони:
+(38)063-705-705-4
+(38)099-706-533-3
вул. Левандівська 5а, офіс 407
Відчинені протягом тижня і на вихідних
Пон - Нед 12.00 - 21.00